Novinky


úterý, 07 května 2019

  V dubnu 2019 jsme zahájili přípravné práce na rekonstrukci budovy D krajského úřadu v Liberci. Plánovaný termín dokončení únor 2020.Celý článek...

úterý, 20 ledna 2015

  V lednu 2015  zahajujeme práce na kompletní rekonstrukci Anesteziologicko-resuscitační kliniky a oddělení Magnetické rezonance ve Fakultní nemocnici v Plzni. Dokončili jsme práce na v...Celý článek...


Všechny novinky...
Daldrop Technik Liberec
 
Informace o společnosti Tisk Email

Společnost Daldrop Technik, spol. s r. o., sídlící v Liberci, byla založena v roce 1991 jako dceřinná společnost německé společnosti Daldrop + Dr. Ing. Huber.

Hlavní sídlo této společnosti a testovací laboratoře se nacházejí v Neckartailfingenu ve Spolkové republice Německo (poblíž Stuttgartu). Pánové Daldrop a Dr. Ing. Huber založili firmu zabývající se klimatizací již v roce 1953, od začátku 80. let 20. století je vedoucím dodavatelem čistých prostorů nejen do SRN, ale do celého světa. Více informací o naší mateřské společnosti naleznete na www.daldrop.com (v angličtině).

Daldrop Technik Liberec se zabývá dodávkami vzduchotechniky pro všechny typy budov, klimatizace pro nemocnice, společenské budovy a náročné průmyslové provozy a též dodávkami tzv. čistých prostorů (pro nemocnice, farmacii a výrobu náročných elektronických komponent). Dodávky provádíme vlastními silami, v náročnějších případech využíváme technické zázemí mateřské společnosti. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.

 

 

 

Nový Web.cz  Tvorba webových stránek | SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Vytvoříme Vám Nový shop. Ekonomické zprávy a aktuální novinky. Autorizovany dealer Toyota Liberec.