Novinky


úterý, 20 ledna 2015

  V lednu 2015  zahajujeme práce na kompletní rekonstrukci Anesteziologicko-resuscitační kliniky a oddělení Magnetické rezonance ve Fakultní nemocnici v Plzni. Dokončili jsme práce na v...Celý článek...

úterý, 20 ledna 2015

V roce 2014 jsme dokončili práce na vzduchotechnických zařízeních ve sportovním areálu Střelnice v Jablonci nad Nisou a Nákupním centru Krakov v Praze 8. Významnou zakázkou roku bylo...Celý článek...


Všechny novinky...
Daldrop Technik Liberec
 

Novinky

úterý, 20 ledna 2015

 

V lednu 2015  zahajujeme práce na kompletní rekonstrukci Anesteziologicko-resuscitační kliniky a oddělení Magnetické rezonance ve Fakultní nemocnici v Plzni. Dokončili jsme práce na vzduchotechnických zařízeních pro Obrobnu MSV Liberec.

úterý, 20 ledna 2015

V roce 2014 jsme dokončili práce na vzduchotechnických zařízeních ve sportovním areálu Střelnice v Jablonci nad Nisou a Nákupním centru Krakov v Praze 8.

Významnou zakázkou roku bylo klimatizační a vzduchotechnické zařízení pro Administrativní centrum Art Gen v Praze (GD Syner, investor PPF).

V Liberci jsme provedli m.j. rekonstrukci klimatizace Grandhotelu Zlatý Lev, rekonstrukci vzduchotechniky pro nově otvíraný Radniční sklípek v budově Liberecké radnice a do provozu jsme uvedli vzduchotechnická zařízení v Sigmaplastu Liberec.

Pro mateřskou společnost Daldrop+Dr.Ing.Huber jsme začali práce v Helle Mohelnice.

V Praze jsme zahájili dodávku klimatizačních zařízení pro novou budovu fotbalové asociace ČR (FAČR).

Zahájili jsme dodávku vzduchotechniky pro Diamo ve Stráži pod Ralskem – Neutralizační a dekontaminační stanici 06.

úterý, 18 března 2014

V lednu jsme zahájili práce a dodávky na rozšíření sportovního centra Střelnice v Jablonci.

úterý, 18 března 2014

V listopadu 2013 jsme zahájili práce na dodávce větrání a klimatizace pro administrativní centrum Argentinská hvězda v Praze - dodáváme kompletní klimatizační zařízení pro budovu B. Hlavní práce mají končit v květnu 2014.

úterý, 18 března 2014

V listopadu 2013 jsme úspěšně dokončili práce a dodávky na klimatizaci Obchodního centra KRAKOV v Praze.
Instalovali jsme klimatizační zařízení a samočinné zařízení pro odvod tepla a kouře k plné spokojenosti  GD, kterým byla společnost Syner.

Další
Nový Web.cz  Tvorba webových stránek | SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Správa autoparku . Nejkrášnější Svatba Benešov v Bellevue Karlov. Půjčovna dodávek v Praze .